فروش
برند

فروش برند تا به حال به این راحتی نبوده است!

شما میتوانید براحتی علامت تجاری خود را با سپردن آن به ما در کمترین زمان و با قیمتی مناسب بفروش رسانید. همچنین میتوانید با ثبت چندین نام تجاری علاوه بر در اختیار داشتن چندین نام تجاری برای محصولات متنوع خود علائم تجاری مازاد خود را بفروش رسانده و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی، سود خوبی را نیز بدست آورید. نقل و انتقال علامت تجاری خیلی راحت و آسان بوده و مدت زمان کوتاهی بطول می انجامد.

فروش برند آنلاین

برخی مواقع پیش می آید که شما چند برند را ثبت می کنید تا بتوانید طبق یک برنامه ریزی دقیق، پایه های یک کسب و کار موفق را پی ریزی کنید و خود را به دیگران معرفی نمایید. بنابراین مخاطبان خود را با شناساندن برند تجاریتان مشتاق خرید آن کالا می کنید. اما بنا به مشکلاتی اقدام به تولید کالا و پخش آن در بازار نمی کنید. یا استراتژی داشته اید که یک کالا را با چند برند روانه بازار کنید و سپس بازخورد این موضوع خوب نبوده باشد و بخواهید فقط با یک برند ادامه فعالیت دهید.

تمامی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی فعال در زمینه تجارت و کسب و کار همیشه دنبال راهکاری برای افزایش فروش برند و افزایش تعداد مشتریان خود می باشند. در این صورت بقیه برندهایی که ثبت کرده اید اضافه بوده و علاوه بر اینکه زمان و هزینه برای ثبت آن سپری شده است، عملا بلا استفاده می ماند. شما می توانید برندهای مازاد خود را در کمترین زمان و بدون هیچ دردسری به اشخاصی که به آن نیاز دارند بفروشید و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی، سود خوبی نیز در زمینه فروش برند تجاری خود کسب نمایید.

نقل و انتقال برند در ایران کاملا قانونی می باشد و بسیار راحت و آسان می باشد و طی مدت زمان کمی این کار قابل انجام می باشد. برای فروش برند خود، می توانید آن را به ما سپرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب به مشتری خواهان این برند برسانیم. 

شما می توانید نام تجاری خود را در کمترین زمان  در موسسه ثبت مفید برند بفروش برسانید. نقل و انتقال علامت تجاری بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد. برای انجام این کار کافیست در پایین همین صفحه از قسمت “فروش برند” فرم درخواست را پرکرده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم در این زمینه را به شما بدهند.

فرم درخواست ثبت شرکت

با تکمیل این فرم، به ما کمک کنید تا علامت تجاری شما را ارزیابی نموده و با مناسب ترین قیمت به فروش برسانیم.