گواهینامه ایزو
آنلاین

دریافت گواهینامه ایزو تا به حال به این راحتی نبوده است!
معمولا افرادی که جهت اخذ گواهینامه ایزو اقدام میکنند، برای صادرات کالای خود به خارج از ایران و یا شرکت در مناقصات و مزایدات و یا موارد دیگر نیازمند داشتن گواهینامه موردنظر هستند.
موسسه ثبت مفید با داشتن زیرمجموعه ای مشتمل بر ۱۵ نفر مشاور و کارشناس در زمینه ایزو، توانایی دریافت انواع گواهینامه های ایزو در کلیه زمینه ها از شرکت های معتبر در کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، کانادا و انگلیس را دارد. ضمنا برای پیاده سازی و مشاوره حضوری در شرکت و کارخانه شما این امکان با رزرو و هماهنگی با موسسه امکان پذیر می باشد.

گواهی نامه ISO

معمولا گواهینامه هایی که بیشترین تقاضا را برای صدور دارند شامل ایزو ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱ و HACCP هستند و این گواهینامه ها معمولا طی ۷ الی ۱۵ روز کاری قابل دریافت هستند. البته افرادی که زمان بسیار کمی برای دریافت گواهینامه های ایزو دارند میتوانند با موسسه تماس گرفته و در زمان بین ۲ الی ۴ روز کاری نیز گواهینامه موردنظر خود را دریافت نمایند.

موسسه ثبت مفید در راستای مشتری مداری و سهولت در انجام سفارشات ایزو، فرم زیر را در سایت آماده نموده که شما کاربر گرامی بتوانید بصورت آنلاین سفارش گواهینامه موردنظر خود را انجام دهید. پس از تکمیل فرم زیر، مشاورین ما حداکثر پس از ۳ ساعت با شما تماس خواهند گرفت. 

فرم درخواست گواهینامه ایزو

کاربر گرامی، لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.